Bizmak Otomasyon Makina Sanayi Ölçüm Merkezi San. Tic. Ltd. Şti.

Şirket Profili

kurumsal-1

Otomotiv sektöründe yaklaşık 20 yıllık tecrübeleri olan ortakların öncülüğünde kurulan BİZMAK OTOMASYON MAKİNA SANAYİ ÖLÇÜM MERKEZİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. , ilk günden itibaren kararlı bir şekilde hedefleri doğrultusunda hızla ilerlemektedir.
Gün geçtikçe kendini Yüksek imalat teknolojisi, Mühendislik, Makine İmalatı ve Tasarım alanlarında hızla geliştiren firmamız sürekli yatırım, istihdam ve Ar-Ge faaliyetlerine öncelik vermiştir.
Firmamız 2016 yılında bünyesinde ayrı bir şekilde Ar-Ge birimi kurmuştur.
Ayrıca bir adet proje ile TÜBİTAK programına başvuru hazırlıklarına özgün makine tasarımı ile adım atmış bulunmaktadır.

01. Vizyonumuz

Yüksek teknolojiyi takip edip, sürekli gelişim bilinciyle ve aynı zamanda kaliteden ödün vermeden en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ile sektöründe lider bir kuruluş olmak.

Yaptığımız kaliteli, başarılı imalatlarla ve çevreye olan duyarlılığımız, yenilikçi bakış açımız ve yüksek Kalite, Üretim ve Tasarım tecrübemizle bir Dünya markası olmak.

02. Misyonumuz

Bizmak Otomasyon Makina Sanayi Ölçüm Merkezi Tic.Ltd.Şti olarak misyonumuz, siz sayın müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda daima en iyiyi ve yüksek kaliteyi hedef edinmiş bir firma olarak, kendimizi sürekli olarak geliştirip yenilikleri ve teknolojiyi takip etmektir.

Kalite, üretim ve tasarım alanlarında uzun yıllar sonucu edinilmiş bilgimiz ve tecrübemiz ile yeniliğe ve gelişime açık olan teknik kadromuz sayesinde hedefimize ulaşmak ve üstlendiğimiz misyonu yerine getirmek inancındayız.

03. Kalite Politikası

Kalite bilincimiz ile sektörde öncü olmak, müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak, çalışanlarımızın sürekli gelişimi için eğitimi etkin kılmak ve daima yüksek teknolojiyi takip edip sürekli gelişim planları yapmak, sorumluluklarımızın bilincinde davranarak kazandığımız saygınlığın sürekliliğini sağlamak, yasa mevzuatlara uymak yönetim felsefemizin ve kalite politikamızın temel ilkeleridir.

İDARİ KADROMUZ

BERTAN BARAN


GENEL MÜDÜR

MUHAMMET YAŞAR


TEKNİK MÜDÜR

GÖKHAN TANEL


TASARIM MÜDÜRÜ

ALİ YÜKSEL


OTOMASYON MÜDÜRÜ

TUNCAY KAPLAN


PROJE & MONTAJ

HÜSEYİN YÖRÜK


PROJE VE PLANLAMA MÜHENDİSİ

ECEM KARADEMİR


GENEL MUHASEBE VE İDARİ İŞLER UZMANI

HABİB DENİZ


ÜRETİM PLANLAMA & CAD/CAM

SERHAT ERDEN


ÜRETİM SORUMLUSU & CAD/CAM

SONER DELİKIZ


TASARIM TEKNİKERİ

CANER BAŞ


ÜRETİM MÜHENDİSİ

ARMAN KOCAOĞLU


PROJE VE PLANLAMA MÜHENDİSİ